آسو وب به کسب و کار خود روح تازه ی ببخشید آسو وب تبلیغات راهی موثر برای رشد کسب و کار شما آسو وب دسترسی با آموزش ها و فایل های طراحی وب سایت آسو وب گارانتی محصولات و سفارشات آسو وب طراحی و تبلیغات موثر

آژانس دیجیتال مارکتینگ ارائه دهنده راهکار های بازاریابی دیجیتال با روش های نوین هدف

” جهت مشاوره رایگان با کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ آسو وب عدد ١ را به شماره 09102426136 پیامک بزنید. “

 

در پباده سازی سایت دو فاکتور ارزش و کیفیت اهمیت بخش اعظمی دارا‌هستند. طراحی سایت ضمن رسیدن به بالاترین کیفیت، از هدف ها عظیم آسو وب، میباشد. ما با فایده گیری از متد توسعه یافته و سطح علمی بالای کارکنان، این افتخار را داریم که از برگزیدگان مجریان طراحی سایت  در تهران باشیم. آسو وب با به کار گیری مجموعه متخصصان ماهر، در سمت و سوی رضایت هر چه بیشتر مشتری،سعی بی وقفه دارد. پباده سازی انواع وبسایت های مخصوص و ریسپانسیو ، seo وبسایت ، طراحی اپ ازفعالیت ‌های حرفه ای کمپانی طراحی وبسایت سایت آسو وب میباشد. آسو وب با سالیان تجربه در مسئله طراحی سایت  و سئو در تهران و داشتن نمونه کارهای درخشان از موسسه ها موفق طراحی انواع سایت در تهران و سئو در تهران می‌باشد.

آسو وب ،گروه تخصصی طراحی سایت در تهران امروزه یکی‌از عامل های موفقیت برای صاحبان کسب و فعالیت، داشتن یک سایت خاص و با صرفه گردیده برای موتورهای جستجو میباشد.ظاهری منحصر با طراحی سایت در تهران  آسو وب ضمن ساخت سایت ارزان ، بهینه سازی سایت و در نهایت سایتی کیفیت خوب از اولویت های اساسی یک طراحی سایت حرفه ای ست.ظاهری اختصاصی با ساخت سایت تهران  آسو وب و ضمن ساخت سایت ارزان ، بهینه سازی وب سایت و در نهایت سایتی با کیفیت از اولویت های اصلی یک طراحی سایتماهر است.

سرویس های طراحی سایت در تهران:

  1. فروشگاه آنلاین
  2. سئو و بهینه سازی وبسایت
  3. متدهای داینامیک و استاتیک
  4. طراحی اپلیکیشن بر روی پلتفرم های متفاوت
  5. ایجاد برنامه کودکان
  6. ایجاد اپلیکیشن دیجیتال مارکتینگ
طراحی سایت واکنش گرا ( ریسپانسیو)
سئو سایت (seo)

سئو سایت (seo):

مراحل پیاده سازی سئو وبسایت نيازمند علم زياد و حوصله میباشد. داشتن یک وبسایت متناسب با شغلتان فارغ از اینکه بتوانید در جايگاه های بالای حاصل موتور های جستجو از جمله کوگل قرار بگیرید، نمی تواند بازدهی موردنیاز را داشته باشد.همان گونه که میدانید امروزه اکثر مردم اطلاعات ما یحتاج خود را از بیشتر از روش وب کسب می نمایند.می توان اعلام‌کرد سئو شایسته ترین طریق برای تبلیغات از دید هزینه و ماندگاری میباشد.. سودآوری seo را حتما” شرکت هایی که در کاغذ ی نخستین موتور جستجوی گوگل قرار گرفته اند درک می نمایند، یقینا” حضور شما در جايگاه های برتر در گوگل از هدف ها آسو وب می‌باشد. با متخصصین ماهر آسو وب نگران جايگاه ی وبسایت خود نباشید.

خدمات و کمپین های دیجیتال مارکتینگ آژانس تبلیغاتی هم سایت

طراحی سایت

بهینه سازی و سئو

تبلیغات و برندینگ

نصب تضمینی اپلیکیشن

شبکه های اجتماعی

طراحی گرافیک

طراحی تیزر ویدیویی

تولید محتوا

طراحی سایت در تهران ارزان و حرفه ای:

طرز پیاده سازی سایت یکی‌از مهم‌ترین دلایل تفاوت هزینه میباشد.به کار گیری از سیستم های مدیر محتوای مهیا، منحصر به فرد، کدنویسی در پیاده سازی یک سایت ارزان در تهران موثرند هر مورد از این شیوه ها مزایای خاص خود را دارا هستند. آسو وب با به کار گیری از تجهیزات توسعه یافته، در طی وهزینه ی شما صرفه جویی خواهد کرد.برای پیشنهاد طراحی سایت تهران به طور تماما حرفه ای و ارزان طراحی سایت اطمینان فرمائید.

پیاده سازی سایت در تهران با گرافیک چشمگیر:

او‌لین خصوصیت که در اولِ ورود استفاده کننده به سایت، جلب اعتنا می نماید،گرافیک وب سایت میباشد.به کار گیری از تصاویر مطلوب و گرافیکی مطلوب و دیده نواز، لازمه ی یک پیاده سازی وب سایت ماهر ست. بطوریکه مقصود، جذب یوزرها و پرورش کسب و فعالیت میباشد. از نگاه اکثر یوزرها، اخذ محتوا به صورت دیداری نسبت به خوانداری ارجعیت دارااست. پس تصاویر مطلوب علاوه بر زیبایی در انتقال سریع مقاله بسیار مؤثر میباشد.ما با اطمینان خاطر، پذیرای پیشنهاد طراحی سایت شما با گرافیک مخصوص و ارزان هستیم.

پیاده سازی سایت در تهران با گرافیک چشمگیر

طراحی سایت واکنش گرا ( ریسپانسیو):

وبسایت ریسپانسیو (Responsive) یا این که واکنش گرا، سایتی میباشد که در مرورگر های دیوایس های گوناگون مانند لپتاپ ، تلفن همراه های گوشی و … صورت و قالب خود را حفظ نماید. با توسعه دنیای وب و موبایل های هوشمند و تبلت ها ، تکنیک طراحی وب ریسپانسیو اهمیت بسیاری پیدا کرد. از‌آن‌جا‌که طراحی وب سایت ریسپانسیو دارایاهمیت بسیاری ست، شرکت آسو ولکلیه طراحی سایت های خود را به طور ریسپانسیو انجام می‌دهد.نمونه کارهای ما حاکی از اثبات این ادعاست!

طراحی سایت واکنش گرا ( ریسپانسیو)

طراحی سایت داینامیک:

طراحی سایت  داینامیک امروزه بسیار پرطرفدار شده‌است.وب سایت های داینامیک از یک‌سری صفحه های اینترنت تشکیل‌شده اند. آن‌ها در جواب به درخواست مخاطب طراحیمی گردند.در واقع فقط داده ها مقر داده آپ تو دیت میشود. مدیران وبسایت در اختیار گرفتن پنل وبسایت را در اختیار دارند.آن‌ها می‌توانند تغییرات ما یحتاج خود را روی وبسایت را اعمال نمایند

آخرین نمونه کار های آژانس دیجیتال مارکتینگ آسو وب

طراحی سایت در تهران:

یوزرها بسیاری عبارت طراحی سایت در تهران را در گوگل جستجو می نمایند.آن ها پیرو موسسه ها برتر طراحی سایت در تهران می باشند که ضمن ارائه ی خدماتی که با کیفیت بها قابل قبولی هم داشته باشد. سفارش می کنیم در شرایطی‌که برای یک طراحی سایت حرفه ای دارید، سوای معطلی با آسو وب تماس حاصل نمایید. کمپانی آسو وب نیز سرویس های طراحی سایت تخصصی را در تهران انجام می‌دهد.افزون بر آن آسو وب، این افتخار را داردکه پذیرای مشتریان اکثری از سراسر نقاط دور و نزدیک باشد.شرکت طراحی سایت آسو وب ، مرجع تخصصی طراحی وب سایت تهران و seo وبسایت در ایران ،مهیا ی سرویس به مشتریان گرامی در مورد seo و بهینه سازی می‌باشد، به یاری ما،کسب و کار خویش را دگرگون ساخته و همواره پیشرو باشید.

سرویس ها و پشتیبانی طراحی سایت درتهران:

بعضا موسسات طراحی وب سایت تهران متأسفانه پس از اتمام پروژه، سرویس ها و پشتیبانی ضعیفی ارائه میدهند. گروه مشاوره و پشتیبانی آسو وب شرکت طراحی سایتدر تهران، پیش از آغاز فعالیت پروژه ی شما تاآموزش بی نقص مدیر سایت و پشتیبانی فنی تا 1سال به طور رایگان به همدم شماست. اضافه کردن امکاناتی نو با دقت بهنوع آن با ارزش طراحی وب سایت ارزان برای شما انجام میگردد. پیش از آغاز پروژه به خواسته مشاوره و فهم نیاز های مشتریبه طور ظریف، یک گرد هم آیی به طور کامل رایگان هماهنگ میشود.تیم پشتیبانی آسو وب شرکت طراحی وب سایت تهران آماده ی مشاوره ی مشتریان گرامی از سراسر ایران میباشد. ما 24 ساعته در خدمت شما هستیم.

قیمت ارزان طراحی سایت ضمن تضمین کیفیت پروژه:

کیفیت انجام پروژه و رضایت مشتری، از حق تقدم های تیم آسو وب است.گروه ما تمامی ی همت خود را در راستای جلب رضایت مشتری  در آغاز تا انتهای فعالیت انجام می‌دهد.از طرف دیگر، بها پروژه ها مطلوب بوده و قابلیت و امکان پرداخت هزینه در چندین نوبت وجود دارااست.

طراحی سایت واکنش گرا ( ریسپانسیو)
مشاوره طراحی سایت و بهینه سازی و آموزش وب رایگان

مشاوره طراحی سایت و بهینه سازی و آموزش وب رایگان:

مشتریان عزیز می‌توانند از روش شماره تماس های سایت،با کارشناسان رابطه برقرار نموده ودر ارتباط با خواسته خود مشاوره رایگان بگیرند.بعداز اتمام پروژه طراحی سایت و پباده سازی اپلیکیشن نیز، آموزش های مورد نیاز به مشتری به طور رایگان داده میشود.

وجه تمایز شرکت طراحی سایت آسو وب:

تجربه ی طولانی و درخشان آسو وب در طراحی وب شرکت طراحی سایت در آسو وب، با بیش از سال‌ها سوابق درخشان، نمونه کارهای انواع طراحی وب با cms و طراحی وب کدنویسی را در کارنامه کاری خود داراست. در همین راستا، آسو وب تجربه های اکثری در مورد طراحی وب سایت حرفه ای کسب نموده است.به کار گیری از فناوری های نوین با دقت به نیاز مشتری همگی مجریان پروژه در این شرکت، از علم کافی برخوردار می‌باشند. آنان همینطور از داده ها آپدیت استفاده می نمایند.

می توان به جرئت خاطرنشان کرد آسو وب :

جزء شایسته ترین شرکت طراحی سایت تهران،این اطمینان را به شما می‌دهد تا طراحی وب سایت حرفه ای و مطابق با نیاز شما باشد آسو وب ، آماده ی ارائه ی هر سیرتکامل مشورت کردن دراین مورد می‌باشد. در شرایطی‌که که نیاز به مشورت دارید بدون معطلی با ما تماس حاصل نمایید، حتی در شرایطی‌که قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید،آسو وب در اختیار شماست.

طراحی وب سایت اختصاصی :

  آسو وب  با طراحی سایت ریسپانسیو – واکنش‌گرا – و کاملا سفارشی براساس نیاز و ذوق و سلیقه کارفرما، سایتی منحصربفرد و ویژه را برای مشتریان طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید. راهکارهای ما برای صنوف مختلف ازین جمله میباشند: ساخت وب سایت املاک، حقوقی، پزشکی، خبری، طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی. در کدنویسی قالب ساخت وب سایت حرفه ای کلیه اصول اولیه seo تارنما مطابق با استانداردهای روز رعایت می‌شود.از دیگر ویژگی‌های منحصربفرد خدمات طراحی سایت در شرکت  آسو وب می‌توان سئو وبسایت و ارتقاء سرعت بارگذاری هم‌زمان با طراحی سایت در مقایسه با ساخت سایت عموما معمولی و کند سایت‌های انجام شده بوسیله دیگر رقبا را عنوان کرد که این امر موجب افزایش رتبه سایت شما میگردد. همچنین خدمات پشتیبانی سایت  بنا به رسالت شرکت و سابقه نزدیک به دو نیم دهه تخصصی وب در کنار طراحی وب با مقصود ارائه خدمات رتبه یک و جلب کامل رضایت مشتریان، بطور شبانه‌روزی انجام میشود.

هزینه طراحی سایت :

قیمت طراحی وب سایت با دقت به امکاناتی که برای یک پروژه پیاده سازی میشود نسبت به سایر پروژه‌ها گوناگون است. طراح وب سایت امکاناتی که برای یک سایت لازم می باشد را به واحد فروش اعلام می‌کند و بدین شکل بعداز نیازسنجی و امکان سنجی فنی یک سایت هزینه نهایی به کارفرما اعلام میگردد. آسو وب خدمات خرید هاست و دامین حرفه ای و پرسرعت را به صورت مجانی به هم پا پروژه‌های ساخت وب سایت ارائه می‌دهد و در صورت تمدید قرارداد پشتیبانی وب سایت، خدمات مجانی هاستینگ پرسرعت نیز تمدید میشود. این خدمات ویژه آسو وب باعث می شود هزینه طراحی وب و حفظ و پشتیبانی سایت برای صاحبان کسب و کار مناسب و مقرون به صرفه‌ باشد.

فرایند سرویس ها طراحی وبسایت:

از آنجا که عموما کارفرمایان برای تعیین نحوه طراحی وب سایت تردید دارند که آیا یک سایت نیمه اختصاصی پاسخگوی نیازشان میباشد یا این که بایستی برای طراحی وب سایت منحصر مبادرت کنند، گروه ماهر ما کارشناس راه حل دادن و رفع دغدغه هایی است .

هزینه طراحی سایت
مراحل طراحی یک سایت

مراحل طراحی یک سایت:

 

پروسه سرویس ها طراحی سایت در مجموعه آسو وب به‌این شکل می‌باشد که در صدر در طی مشورت با کارشناسان فروش آسو وب مجموع آنچه که صاحبکار از وب سایت خود توقع دارد طرح می‌شود. پیرو مشورت کردن فنی بوسیله کارشناسان یا این که مدیریت طراح سایت انجام میشود و ریزه کاری ما یحتاج جهت انتخاب راه‌حل مطلوب و قابلیت و امکان‌سنجی طراحی وب سایت با وردپرس WordPress یا این که نیاز پروژه به ساخت سایت با زبان نرم افزار نویسی پایتون Python، به حساب آوردن میشود. بعداز رسیدن به برنامه ای دارای انسجام از سبک وب سایت و شیوه اجرا، به جلسه پیش قرارداد با شرکت طراحی سایت آسو وبدعوت میشوند. آن گاه در جلسه پیش قرارداد داده ها تکمیلی برای مثال نوع کسب و کار، ماهیت وب سایت و هر آنچه از طراحی سایت داینامیک پروژه انتظار می‌رود طرح گردیده و آیتم مشاجره قرار میگیرد و بعد کلیه داده ها جمع آوری گردیده و در قالب ضمیمه فنی برای تایید نهایی کارفرما ارسال میگردد. بعداز تایید ضمیمه فنی، سفارش طراحی سایت به طور رسمی به وسیله مجموعه آسو وب وارد فاز اجرایی گردیده و داده ها لازم در دست گروه های اجرایی و طراح سایت قرار میگیرد و بر اساس تجهیزات موردنیاز کارفرما پروژه پیاده‌سازی و عملیاتی میشود.

 مشاوره و اخذ پروپوزال :

 مشاوره رایگان پروژه و برآورد ارزش طراحی سایت اینترنتی شما در تهران بطور حضوری و یا این که تلفنی و یا این که از روش اسکایپ به وسیله کارشناسان خبره شرکت طراحی سایت در ساعت‌ها کاری شرکت انجام می‌پذیرد. با دقت به نوع پروژه، سایت پباده سازی گردیده همراه با پشتیبانی کامل فنی و نگهداری برای  ۳ تا ۶ ماهه بطور رایگان و به همپا 1‌سال سرویس ها هاست پرسرعت رایگان و ثبت دامنه ارائه می‌گردد. مجموعه های ماهر شرکت طراحی وب سایت  آسو وب در همه پروسه طراحی وب سایت و برندینگ شما در فضای آنلاین، در کنار کسب و کار شما خواهد بود تا به نتیجه های بهتری دست یابی

  پشتیبانی فنی :

پروژه های طراحی و پیاده‌سازی آسو وب دارای سرویس ها حفظ و پشتیبانی فنی سالیانه بوده که باعث می‌گردد نگرانی ها از بابت به هم ریختگی، خطاها امنیتی و هک وب سایت، از دست رفتن داده ها و بطور کلی قوانینی که سبب ساز به پرداخت هزینه گزاف طراحی دوباره سایت خواهد شد، پوشش داده شود. پشتیبانی فنی سرویس ها و حفظ وب سایت ها٬ یک کدام از اصول منحصربه‌فرد  عمل طراحی سایت مجموعه آسو وب میباشد 
  پشتیبانی فنی